Rejsy statkami pasażerskimi w Rucianem-Nidzie

Mazury kojarzą się wszystkim z piękną pogodą, wodą, jachtami oraz słońcem. Jest w tym naprawdę dużo prawdy, ale trzeba oczywiście wybrać dla siebie takie miejsce w tym regionie, gdzie oprócz leniuchowania nad jeziorem można odwiedzić wiele atrakcji turystycznych, co podczas wakacji jest niezbędnym elementem. Dobrym pomysłem na urlop mogą okazać się przede wszystkim noc w Rucianem-Nidzie. Ta baza noclegowa charakteryzuje się zwłaszcza tym, że posiada szerokie oferty noclegowe na naprawdę wysokim poziomie, co ceni sobie każdy turysta, który zagościł na dłużej w Rucianem-Nidzie.

Dużą popularnością cieszą się tam na pewno rejsy statkami pasażerskimi, które mogą odbywać się w kilku kierunkach, a więc każdy turysta posiada pod tym kątem szerokie pole manewru. Statki są bardzo zadbane i całkowicie bezpieczne, a są one obsługiwane przez doświadczonych kapitanów, więc nikt nie powinien obawiać się wtedy o swoje bezpieczeństwo, tylko delektować się rejsem po malowniczych jeziorach w leśnej scenerii. Pierwszą opcją na rejs jest rejs do Guzianki Wielkiej, gdzie można też zobaczyć panoramę Jeziora Nidzkiego. Kolejną ofertą przygotowaną przez organizatorów będzie wyprawa statkiem na Jezioro Nidzkie, gdzie po drodze odwiedzi się Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Trzecim typem rejsu jest najciekawsza opcja, bowiem trwa ona aż 4,5 godziny i jest to możliwość wypłynięcia na Jezioro Śniardwy oraz dopłynięcia do Mikołajek, gdzie turystów czeka dwugodzinny postój.

Zainteresowane osoby, które wybrały na wakacje noclegi, mogą zdecydować się również na wycieczkę na samo Jezioro Śniardwy. Jest to romantyczny rejs wieczorny, z widokiem na wyspy Pajęczą oraz Czarcią. Takie rejsy są wybierane nie tylko przez starsze osoby, które lubią tego typu rozrywki, ale coraz częściej decydują się na nie młode pary, które romantycznie mogą spędzić kilka godzin na statku razem i na pewno się nie zanudzą. Ruciane-Nida to idealny wybór na wodne szaleństwa, ale też na rejsy statkami pasażerskimi, które są obsługiwane w sposób niezwykle profesjonalny. Dużym ich atutem jest oczywiście to, że nie są one drogie i każdy turysta przynajmniej na jeden może się zdecydować bez obaw o pokaźne koszty finansowe, bo takich nie doświadczy. Takie rejsy każda osoba zapamięta na długie lata.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>