Zabawa w paintball na terenie Trzęsacza

Rozrywki sportowe cieszą się aktualnie bardzo dużym zainteresowaniem ze strony turystów, dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że ludzie tak chętnie wybierają miejsca, w których takie rzeczy są dostępne na każdym kroku. Warto zdecydować się obecnie zwłaszcza na Trzęsacz (http://encyklopedia.pwn.pl/haslo/Trzebiatowskie-Wybrzeze;3989605.html), gdyż można tam pograć w paintball. Dostępnych jest tam wiele przeróżnych terenów, na których może toczyć się rozgrywka ze znajomymi.

Jest to świetna opcja nie tylko dla młodzieży, ale też dla osób dorosłych. Interesujące rozwiązanie na poprawę kondycji fizycznej, a także sposób na nieco nudniejszy dzień. Jest to sport całkowicie bezpieczny. Ludzie chętnie przyjeżdżają do Trzęsacza, aby zagrać wraz ze swoją rodziną w paintball. Rozgrywka dostępna jest od 9-ego roku życia, więc nikt nie musi obawiać się o to, że dzieci nie zostaną dopuszczone na plac boju. Dobrą informacją dla wszystkich zainteresowanych jest na pewno to, że cały sprzęt potrzebny można bez problemów wypożyczyć na miejscu. Specjalne markery posiadają mniejsze kulki, dzięki czemu gra jest mniej bolesna dla ludzkiego ciała. Oczywiście każdy uczestnik zaopatrzony jest w maskę chroniącą twarz, a także kamizelkę, dzięki czemu strzały w ciało są zdecydowanie mniej bolesne. Baza noclegowa (meteor-turystyka.pl) umożliwia wygodne i niedrogie wakacje dla całej rodziny. Jeśli chodzi o atrakcje typowo nadbałtyckie to wioska może zaoferować praktycznie to samo co proponuje nam sławna Łeba (www.monobar.pl/leba-baltyk-na-urlop-dla-kazdego-645/), aczkolwiek na pewno spotkamy tu mniej wczasowiczów.

Młodzież, ale także osoby dorosłe coraz chętniej decydują się na paintball, jeśli mają ku temu tylko okazję. W Trzęsaczu swoje pasje sportowe można realizować bez większych problemów, wystarczy tylko wziąć ze sobą grupę znajomych oraz wybrać teren, na którym będzie toczyła się rozgrywka. Potem można się już tylko bawić.


2 thoughts on “Zabawa w paintball na terenie Trzęsacza

  1. Nie jestem fanką paintballa i nie brałam nigdy udziału w tych rozgrywkach, ale mąż i synowie to uwielbiają, więc oni idą strzelać kolorowymi kulkami a ja idę opalać się na plaży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>